Kontakt

Apartmány Ilona
Horní Rokytnice 3/247
Rokytnice nad Jizerou
512 45
+420 607 937 472


Apartmány ILONA - Rokytnice nad Jizerou - ubytování Rokytnice

Apartmány Ilona – Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Ilona se nacházejí v Horní Rokytnici nad Jizerou pouhých 600 m od skiareálu Horní Domky. Bezplatný skibus je 100 m od domu. Naše apartmány jsou plně vybavené a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi během zimní i letní dovolené. Parkování je možné zdarma přímo u apartmánového domu. Našim hostům je k dispozici zahrada, bazén, dětský domeček s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, velká trampolína, zahradní krb a zastřešená terasa s posezením.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování ve dvou až pěti pokojových luxusně zařízených apartmánech v rodinném domě, pouze 600 m od Skiareálu Horní Domky.

Zahrada

Okolí, volný čas – Apartmány Ilona Okolí, volný čas – Apartmány Ilona Okolí, volný čas – Apartmány Ilona Okolí, volný čas – Apartmány Ilona Okolí, volný čas – Apartmány Ilona Okolí, volný čas – Apartmány Ilona

Našim hostům je k dispozici zahrada, bazén(Ø 4,5×1,20 m)(č­ervenec, srpen), dětský domeček s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, velká trampolína, zahradní krb a zastřešená terasa s posezením.

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je oblíbené rekreační, turistické a sportovní centrum západních Krkonoš.

Rokytnice nad Jizerou v zimě

Rokytnice nad Jizerou v zimě

V zimních měsících v Rokytnici nad Jizerou najdete výborné lyžařské terény (sjezdové i běžecké). K dispozici jsou lyžařské školy pro začátečníky i pokročilé lyžaře a půjčovny lyžařského vybavení.

Číst více

Rokytnice nad Jizerou v létě

Rokytnice nad Jizerou v létě

Letní Rokytnice nabízí nepřeberné množství značených turistických cest a stezek, cykloturistické trasy a bohaté sportovní možnosti.

Číst více